Yaşam

Tuğba Ekinci, Olay Cem Yılmaz’a Desteğini Paylaştı

Şarkıcı Tuğba Ekinci, gösteri bilet fiyatlarıyla gündem olan Cem Yılmaz hakkında bir paylaşım paylaştı. Bilet fiyatını yüksek bulanlara ünlü müzisyen Cem Yılmaz’ın tepkisini ortaya koydu.

Sahnelere dönmeye hazırlanan Cem Yılmaz’ın ‘CMXXIV’ adlı yeni programı şubat ayından itibaren izleyiciyle buluşmayı planlıyor.

 

“Neşeliyim” etiketiyle paylaşım yapan Cem Yılmaz’ın tek kişilik stand-up gösterisinin biletleri, yüksek fiyatları nedeniyle sosyal medyada gündem oldu.

 

Cem Yılmaz, Instagram hesabından şunları yazdı: “Mart ayındaki gösterilerin biletleri tükendi. İlginiz için teşekkür ederim, çok memnun oldum.” Paylaşımında ifadelerine yer verdi.

 

Cem Yılmaz’ın gösteri bilet fiyatları 2 bin ile 4 bin 400 TL arasında satışa sunulurken, gösterinin fiyatlarıyla ilgili herkesten olumlu ya da olumsuz tepkiler geldi.

Ekinci, Cem Yılmaz ve Ebru Gündeş’i Karşılaştırdı

 

Cem Yılmaz’ın gösteri bilet fiyatlarını Ebru Gündeş’in konser bilet fiyatlarıyla karşılaştıran Tuğba Ekinci, ünlü komedyenin bilet fiyatının daha az olduğunu belirterek, daha fazla olması gerektiğini savundu.

 

Ekinci, Instagram hesabından konuyla ilgili şu notu paylaştı: “En az 10 bin olmalı.” “Ebru Gündeş’i dinlemek için kişi başı 20 bin TL ödeniyorsa neden Cem Yılmaz’dan kişi başı 4 bin TL isteniyor?” “En az 10 bin olmalı.” diyerek öfkesini paylaştı.

Cem Yılmaz’ın ‘CMXXIV’ adlı yeni gösterisinin 7 Şubat’tan itibaren Severli PSM’de izleyiciyle buluşması planlanıyor. Ünlü ismin biletleri 495 TL’den satışta. Gösteriyi VIP bilet bölümünden izlemenin bedeli ise tam 4 bin 400 TL oldu. Şubat ve Mart ayına ait gösteri posterlerini Instagram hesabından paylaşan Cem Yılmaz, biletlerin dakikalar içerisinde tükendiğini söyleyerek izleyicilerine teşekkür etmeyi de unutmadı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu