Haber

Soğuk Savaş Programına Katılan Athena Gökhan’ın Siyasi Şakası Gündem Oldu

Athena setinde seslendirdiği müziklerle geniş kitlelere adını duyuran ünlü müzisyen Gökhan Özoğuz’u tanımayan yoktur. Geçtiğimiz haftalarda vizyona giren ‘Yolumda’ adlı filmde izleyici karşısına çıkan ünlü isim, mesleğinin yanında sosyal medya paylaşımlarıyla da gündeme geliyor. Özellikle siyasi konuları konuşmaktan çekinmeyen ünlü isim, Soğuk Savaş adlı Youtube programında yaptığı şakayla gündem oldu. Gelin o anlara birlikte göz atalım…

Athena grubunun solisti Gökhan Özoğuz, şarkı söylemesinin yanı sıra yaptığı açıklamalarla da adından en çok söz ettiren isimler arasında yer alıyor.

Uzun bir süre O Ses Türkiye adlı müzik yarışmasında heyet olarak yer alan ünlü isim, yarışmanın ardından bir sinema salonuyla seyirci karşısına çıktı.

Geçtiğimiz ay vizyona giren “Yolda” filminde güzel oyuncu Gökçe Bahadır ile başrolü paylaşan Özoğuz’un performansı da büyük beğeni topladı.

Twitter’ı aktif olarak kullanan ve sosyal bahislerden bahsetmekten çekinmeyen ünlü isim, katıldığı bir Youtube programında bu kez verdiği cevapla gündeme geldi.

Youtube’da yayınlanan Soğuk Savaş komedi programına katılan Gökhan Özoğuz, “Siyaset hakkında sert eleştiriler yapan bir müzisyenin hayatını konu alan film hangisidir?” sorusuna verdiği cevap hem güldürdü hem de çok konuşturdu.

“Artık tutsak” sorusuna yanıt veren Athena Gökhan’ın sorusu siyasi hiciv olarak değerlendirildi.

İşte o anlar

Athena Gökhan’ın soğuk mizahı hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu